Karamürsel Çelik Kapı

İzmit Çelik Kapı Kocaeli izmit ve diğer ilçelerde Çelik Kapı işleriniz hızlı ve ekonomik bir şekilde yapılır.

Karamürsel Çelik Kapı

izmit Kocaeli çelik kapı Karamürsel Çelik Kapı

izmit Kocaeli çelik kapı firmamız ekonomik fiyatlar ile müşterilerinin cazibe merkezi olmaya aday olma yolunda ilerlemekte ve müşteri portföyünü gün geçtikçe arttırmaktadır. Güvenlik ve sağlamlık adına kendisini yenileyen çelik kapılar ile alarmlı ve merkezi kilitli çelik kapıları ile son derece güvenlik odaklı çelik kapı modellerimiz en son teknolojiler ile üretimi sağlanmaktadır.

Bir evin temel unsurlarından biri olan çelik kapı bir kere alınıp uzun yıllar kullanılacak bir üründür.

Evinize iş yerinize villa ve daire giriş kapıları ile sizleride satış mağazamıza bekliyoruz.

Karamürsel Çelik Kapı Ürünlerimiz 2 yıl garantili olup fiyatlara montaj dahildir. Kocaelinin tüm ilçelerine hizmet olanaklarımız mevcuttur.

Çelik maddesi ile sağlamlığı artırılmış ve güçlendirilmiş olan kapı çeşitlerine çelik kapı adı veriliyor. Son dönemlerde hemen hemen her evde bir ihtiyaç haline dönüşen çelik kapılar ev güvenliği konusunda önemli katkılar sağlıyor. Çelikten levha ve saclarla daha korunaklı hale getirilen modeller uygun imalat ve montaj standartlarına sahip olduğunda tam güvenlik hizmeti sunuyor.

Montajının konunun uzmanları tarafından yapılması gereken ürünler böylece işlevini tam olarak yerine getiriyor ve hırsızların eve girişini önlüyor. Çelik kapılar her eve en uygun seçenekleri tüketicilerle buluşturuyor.

Tüm Donanımlarıyla Birbirinden Sağlam Karamürsel Çelik Kapı Modelleri

Birbirinden farklı birçok renk ve desen özelliğine sahip olan Karamürsel Çelik Kapı modelleri kabartma laminantla kaplı olan ürünler kahverengi, toprak, beyaz veya birden çok renkli seçenekleri ile tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. 180 derece görüş açısı bulunan dürbünler ile dışarıdan gelen ziyaretçileri kontrol edebilmek kolaylaşıyor.

Kasa ve kanat detayları statik boya ile boyanabilme opsiyonu olan ürünler monoblok kilit sistemi ile tam güvenlik özelliklerini ortaya koyuyor. Menteşe bölümleri güvenlik pimleri ile zenginleştirilen çelik kapılar emniyet kelepçesi ile daha emniyetli bir kullanıma imza atıyor.

Çelik Kapı Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Çift contalama sistemi olan çelik kapılar gürültü ve ses geçirmiyor. Ayrıca toz ve haşerelere karşı da etkin koruma sağlıyor. Çelik kapı satın alırken güvenliğe öncelik verilmesi sonrasında model seçimi yapılması tavsiye ediliyor. Çelik kapı modelleri ve fiyatları pek çok özelliğe bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Artan güvenlik özellikleri ile birlikte çelik kapı fiyatları da yükseliyor.

En sağlam malzemeli çelik kapılar bütçe dostu fiyatlarla izmit mağazamızda sizleri bekliyor.

Çelik Kapı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz.

Çelik Kapı Püf Noktaları.

Çelik kapı alma kararını hayatınız boyunca bir ya da iki kere vereceksiniz. Bu yüzden çok iyi araştırma yapmalı, sizi uzun yıllar güvende hissettirecek bir çelik kapı almalısınız.

Size en yakın çilingire danışın. Çelik kapıların teknik uzmanı çilingirlerdir ve sizi doğru çelik kapıyı alma konusunda yönlendirebilecek bilgi ve birikime sahiplerdir.

Çelik kapınızı uzun yıllardır bu işle uğraşan, kurumsal bir yapılanmaya sahip imalatçı şirketlerden veya bu şirketlerin yetkili bayilerinden alın. Çelik kapı aldığınız şirketin, satış sonrası tam ve sorunsuz destek verdiğinden emin olun. Merdivenaltı imalathanelerde yapılmış, ucuz çelik kapılar güvenliğinizi tehdit edebilir.

Alacağınız çelik kapıda, kapı ile kasa arasındaki boşluk 4-5 mm.’den fazla olmamalıdır. Boşluk daha fazla ise çelik kapının manivela ite açılması kolaylaşır. Bu küçük ayrıntının size büyük bir güvenlik sağlayacağını unutmayın.

Bir çelik kapıda kullanılan kilidin sağlam olması, kilidin oturacağı bölge de sağlamsa anlamlıdır. Örneğin temeli sağlam olmayan bir binanın, üzerine çıkılacak katlar ne kadar dayanıklı olursa olsun en ufak bir sarsıntıda yıkılma tehlikesi vardır. Çelik kapının temeli, kilidin oturacağı bölgedir. Kilit için yeterince dayanıklı bir bölge sunamayan çelik kapılar, en sağlam kilit kullanılsa bile kolayca açılır.

Ayrıca; hırsızlığa karşı anahtarın girdiği bölgenin erişilmezliği sağlanmalıdır. Çelik kapılarda bu bölgeyi koruyan bir rozet sistemi bulunur. Bu rozet sisteminin keski ile yerinden çıkarılmayacak sağlamlıkta olması gerekir. Her rozet sistemi bunu sağlayamaz, satın alacağınız firmadan bu rozet sistemi ile ilgili sizi tatmin edecek bilgi isteyin.

Tüm çelik kapıların güvenli olduğunu düşünmeyin, yüksek güvenlikli bir çelik kapı olmasını önemseyin.

Çelik kapı menteşesi ayarlanabilir olmalıdır. Bu özelliğe sahip çelik kapılar, içinde bulundukları binanın her türlü esnemesine ve zeminin oturmasına karşı kolayca ayarlanarak, eski haline getirilir. Kaynaklı sabit menteşeli çelik kapılar bu özelliğe sahip değildir.

Alacağınız çelik kapının kapanma kalitesi, kapının gerçek kalitesini gösterir. Yıllarca kullanacağınız çelik kapınız, parmağınızın ucuyla bile itseniz kolayca ve sessizce kapanmalıdır. Kilit karşılama sisteminin kalitesi size bu kolaylığı sunar. Hem rahat edersiniz hem de daha güvende olursunuz.

Çelik kapınızda çift contalama sistemi arayın. Bu sisteme sahip çelik kapılar sadece hırsızları değil; ses, sıcak, soğuk, toz ve haşeratları da içeri sokmaz. Size gerçekten mükemmel bir yalıtım sunarak rahatınızı sağlar.

Çelik kapı beton dolgu ile monte edilmelidir. Beton dolgunun maliyeti poliüretan dolguya göre pahalıdır ve montajı zordur, ancak sunduğu güvenlik üst seviyededir. Betonla çelik kapı bütünleşir, böylece çelik kapı kasasının esnemesi engellenmiş olur. Satın alacağınız firmadan bu esneme ile ilgili sizi tatmin edecek bilgi isteyin.

Dış cephe ile doğrudan temas edecek bir çelik kapı alacaksanız, alüminyum ve cam kaplamalı olanları tercih edebilirsiniz. Alüminyum ve cam dış ortam için en uygun kaplama maddeleridir; yağmur, korozyon ve güneş ışınlarından etkilenmez. Ayrıca uzun ömürlüdür, estetik görünüşleriyle evinize prestij katar.

Göz zevkinizin veya modanın zamanla değişeceğini ya da aynı çelik kapıyı görmekten sıkılacağınızı düşünerek, alacağınız çelik kapının modüler olmasına özen gösterin. Modüler çelik kapıların dış kaplamaları dilediğiniz zaman değiştirilebilir, böylece çelik kapıyı komple değiştirmeden; evinize herhangi bir zarar vermeden görünüşünü farklılaştırabilirsiniz.

İyi bir çelik kapının evinize sadece güvenlik değil, aynı zamanda estetik, değer ve prestij katacağını unutmayın. Güvenliğin yanında görselliğin de önemli olduğu bir gerçektir. Evinizin ilk görünen yeri dış kapınızdır ve dış kapınızın görünümü karakteriniz hakkında ipuçları verir.

Karamürsel Çelik Kapı

Karamürsel Çelik Kapı Fiyatları

Güncel fiyat listemiz için bizi arayabilir mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Karamürsel Çelik Kapı kalitenin doğru adresi!

Kocaeli izmit Kocaeli çelik kapı Karamürsel Çelik Kapı

Karamürsel Çelik Kapı fiyat ve model kataloğumuz için lütfen telefon numaramızdan iletişime geçiniz.

Karamürsel Çelik Kapı hizmet bölgelerimiz

KOCAELİ Karamürsel 4 TEMMUZ MAHALLESİ ÇELİK KAPI
KOCAELİ Karamürsel AKÇAT MAHALLESİ ÇELİK KAPI
KOCAELİ Karamürsel AKPINAR MAHALLESİ ÇELİK KAPI
KOCAELİ Karamürsel AVCIKÖY MAHALLESİ ÇELİK KAPI
KOCAELİ Karamürsel ÇAMÇUKUR MAHALLESİ ÇELİK KAPI

KOCAELİ Karamürsel ÇAMDİBİ MAHALLESİ ÇELİK KAPI
KOCAELİ Karamürsel DEREKÖY MAHALLESİ ÇELİK KAPI
KOCAELİ Karamürsel EREĞLİ MAHALLESİ ÇELİK KAPI
KOCAELİ Karamürsel FULACIK MAHALLESİ ÇELİK KAPI

KOCAELİ Karamürsel HAYRİYE MAHALLESİ ÇELİK KAPI
KOCAELİ Karamürsel İHSANİYE MAHALLESİ ÇELİK KAPI
KOCAELİ Karamürsel İNEBEYLİ MAHALLESİ ÇELİK KAPI
KOCAELİ Karamürsel KADRİYE MAHALLESİ ÇELİK KAPI
KOCAELİ Karamürsel KARAAHMETLİ MAHALLESİ ÇELİK KAPI

KOCAELİ Karamürsel KARAPINAR MAHALLESİ ÇELİK KAPI
KOCAELİ Karamürsel KAYACIK MAHALLESİ ÇELİK KAPI
KOCAELİ Karamürsel KIZDERBENT MAHALLESİ ÇELİK KAPI
KOCAELİ Karamürsel OLUKLU MAHALLESİ ÇELİK KAPI
KOCAELİ Karamürsel OSMANİYE MAHALLESİ ÇELİK KAPI

KOCAELİ Karamürsel PAZARKÖY MAHALLESİ ÇELİK KAPI
KOCAELİ Karamürsel SAFİYE MAHALLESİ ÇELİK KAPI
KOCAELİ Karamürsel SEMETLER MAHALLESİ ÇELİK KAPI
KOCAELİ Karamürsel SENAİYE MAHALLESİ ÇELİK KAPI
KOCAELİ Karamürsel SULUDERE MAHALLESİ ÇELİK KAPI

KOCAELİ Karamürsel TAHTALI MAHALLESİ ÇELİK KAPI
KOCAELİ Karamürsel TEPEKÖY MAHALLESİ ÇELİK KAPI
KOCAELİ Karamürsel YALAKDERE MAHALLESİ ÇELİK KAPI

Neden Karamürsel Çelik Kapı
Karamürsel Çelik Kapı olarak size çok geniş bir ürün yelpazesi, mükemmel işçilik, uygun fiyat garantisi vermekteyiz.

 

0532 624 39 47

KOCAELİ İZMİT ÇELİK KAPI

İzmit Çelik Kapı olarak Kocaeli'nin tüm ilçelerinde Çelik Kapı satış, montaj ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Günün her saatinde bizi arayıp bilgi alabilirsiniz

0532 624 39 47

error: Content is protected !!