İzmit Kocaeli Çelik Kapı Fiyatları

İzmit Çelik Kapı Kocaeli izmit ve diğer ilçelerde Çelik Kapı işleriniz hızlı ve ekonomik bir şekilde yapılır.

İzmit Kocaeli Çelik Kapı Fiyatları

Kocaeli Çelik Kapı Fiyatları

0532 624 39 47

İzmit Kocaeli Çelik Kapı Fiyatları için lütfen iletişim numaralarımızdan bizi arayınız.

Size en güncel indirimli fiyat teklifimizi verelim.

İzmit Kocaeli Çelik Kapı Modelleri

Birbirinden güzel modern ve klasik çelik kapı modellerimiz kalitesine göre uygun fiyat garantisiyle emrinizdedir.

İzmit Kocaeli Çelik Kapları fiyat listesi ve katalog için telefon etmeniz ya da whatsapptan yazmanız yeterlidir.

İzmit Kocaeli Çelik Kapılar

Çelik maddesi ile sağlamlığı artırılmış ve güçlendirilmiş olan kapı çeşitlerine çelik kapı adı veriliyor. Son dönemlerde hemen hemen her evde bir ihtiyaç haline dönüşen çelik kapılar ev güvenliği konusunda önemli katkılar sağlıyor. Çelikten levha ve saclarla daha korunaklı hale getirilen modeller uygun imalat ve montaj standartlarına sahip olduğunda tam güvenlik hizmeti sunuyor. Montajının konunun uzmanları tarafından yapılması gereken ürünler böylece işlevini tam olarak yerine getiriyor ve hırsızların eve girişini önlüyor. Çelik kapılar her eve en uygun seçenekleri tüketicilerle buluşturuyor.

İzmit Kocaeli Çelik Kapı Fiyatları

Tüm Donanımlarıyla Birbirinden Sağlam Çelik Kapı Modelleri

Birbirinden farklı birçok renk ve desen özelliğine sahip olan çelik kapı modelleri Lexa Çelik ve Kale Çelik gibi markaları sunduğu ürün seçenekleri arasından kolayca seçilebiliyor. Kabartma laminantla kaplı olan ürünler kahverengi, toprak, beyaz veya birden çok renkli seçenekleri ile tüm ihtiyaçlara cevap veriyor.

180 derece görüş açısı bulunan dürbünler ile dışarıdan gelen ziyaretçileri kontrol edebilmek kolaylaşıyor. Kasa ve kanat detayları statik boya ile boyanabilme opsiyonu olan ürünler monoblok kilit sistemi ile tam güvenlik özelliklerini ortaya koyuyor. Menteşe bölümleri güvenlik pimleri ile zenginleştirilen çelik kapılar emniyet kelepçesi ile daha emniyetli bir kullanıma imza atıyor.

Kocaeli’de Çelik Kapı Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Çelik kapılar arasından seçiminizi yapmadan önce dikkat etmeniz gereken şeylerin başında güvenlik konusu geliyor. Sertifikalı ürünler çelik kapıların uzman ekipler tarafından kontrol edildiği ve onaylandığı anlamına gelir. TSE belgesi veya Avrupa Birliği sertifikası olan çelik kapıları tercih etmek gerekiyor. Güvenlik sertifikasında 1’den 6’ya kadar olan maddelerden 1 en kolay 6 ise en zor açılan kapı olarak derecelendiriliyor. Bu durumda ürün satın alırken güvenlik derecesine bakmak da önem taşıyor.

Çift contalama sistemi olan çelik kapılar gürültü ve ses geçirmiyor. Ayrıca toz ve haşerelere karşı da etkin koruma sağlıyor. Çelik kapı satın alırken güvenliğe öncelik verilmesi sonrasında model seçimi yapılması tavsiye ediliyor. İzmit Kocaeli Çelik Kapı modelleri ve fiyatları pek çok özelliğe bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Artan güvenlik özellikleri ile birlikte çelik kapı fiyatları da yükseliyor.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi çelik kapı fiyatları araştırılırken çelik kapının ölçüleri oldukça önemlidir. Fakat Çelik kapı fiyatlarının belirlenmesinde ki tek etken ölçüler değildir. İstenilen kapının malzemesinin özellikleri itibari ile de fiyatlarda değişkenlikler olabilmektedir. Bu noktada en çok dikkat edilmesi gereken hususlar arasında, nasıl bir çelik kapıya ihtiyaç duyulduğunun belirlenmesi gelmektedir. Firmamız müşterilerine en ucuz çelik kapı fiyatları sunabilmek için çalışmaktadır.

Çelik Kapı Montajı izmit

Çelik kapıya ihtiyaç duyulan yapının profesyonel ekiplerimiz tarafından incelenmesi sonucunda, düşündüğünüz herhangi bir model yoksa uygun modellerin size önerilmesi ile süreç başlamaktadır. Düşündüğünüz bir modelin olması durumunda, yapıya uygunluğu yine profesyonel ekibimiz tarafından kontrol edilmektedir. Ölçülerin alınması ve modelin belirlenmesi ile talep edilen Çelik kapının üretim süreci başlamış olmaktadır. Çelik kapının üretiminin ardından talep doğrultusunda çelik kapı montajı gerçekleştirilmektedir. Bu aşamaların tamamı alanında deneyimli ve profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Oz Makina ve Kapı İmalat olarak ürettiğimiz her kapının iki yıl garantisi bulunmaktadır. Çelik kapı modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Toplu şekilde çelik kapı alımlarında da firmamız hizmet vermektedir. Dilediğiniz sayıda çelik kapı modeli üretilmektedir.

İzmit Kocaeli Çelik Kapı firmamız ekonomik fiyatlar ile müşterilerinin cazibe merkezi olmaya aday olma yolunda ilerlemekte ve müşteri portföyünü gün geçtikçe arttırmaktadır. Güvenlik ve sağlamlık adına kendisini yenileyen çelik kapılar ile alarmlı ve merkezi kilitli çelik kapıları ile son derece güvenlik odaklı çelik kapı modellerimiz en son teknolojiler ile üretimi sağlanmaktadır.

Bir evin temel unsurlarından biri olan çelik kapı bir kere alınıp uzun yıllar kullanılacak bir üründür.

Evinize iş yerinize villa ve daire giriş kapıları ile sizleride satış mağazamıza bekliyoruz. Size bir telefon uzaklıktayız!

 

 

0532 624 39 47

KOCAELİ İZMİT ÇELİK KAPI

İzmit Çelik Kapı olarak Kocaeli'nin tüm ilçelerinde Çelik Kapı satış, montaj ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Günün her saatinde bizi arayıp bilgi alabilirsiniz

0532 624 39 47

error: Content is protected !!