İzmit Kapı

İzmit Çelik Kapı

0 532 624 39 47

İzmit Kapı firmamız ekonomik fiyatlar ile müşterilerinin cazibe merkezi olmaya aday olma yolunda ilerlemekte ve müşteri portföyünü gün geçtikçe arttırmaktadır. Güvenlik ve sağlamlık adına kendisini yenileyen Kapılar ile alarmlı ve merkezi kilitli Kapıları ile son derece güvenlik odaklı Kapı modellerimiz en son teknolojiler ile üretimi sağlanmaktadır.

Bir evin temel unsurlarından biri olan Kapı bir kere alınıp uzun yıllar kullanılacak bir üründür.

Evinize iş yerinize villa ve daire giriş kapıları ile sizleride satış mağazamıza bekliyoruz. Size bir telefon uzaklıktayız!

İzmit Çelik Kapı

İzmit Kapı

İzmit Kapı Ürünlerimiz 2 yıl garantili olup fiyatlara montaj dahildir. İzmitnin tüm ilçelerine hizmet olanaklarımız mevcuttur.

Çelik maddesi ile sağlamlığı artırılmış ve güçlendirilmiş olan kapı çeşitlerine Kapı adı veriliyor. Son dönemlerde hemen hemen her evde bir ihtiyaç haline dönüşen Kapılar ev güvenliği konusunda önemli katkılar sağlıyor. Çelikten levha ve saclarla daha korunaklı hale getirilen modeller uygun imalat ve montaj standartlarına sahip olduğunda tam güvenlik hizmeti sunuyor.

Montajının konunun uzmanları tarafından yapılması gereken ürünler böylece işlevini tam olarak yerine getiriyor ve hırsızların eve girişini önlüyor. Kapılar her eve en uygun seçenekleri tüketicilerle buluşturuyor.

Kocaeli Kapı

Tüm Donanımlarıyla Birbirinden Sağlam İzmit Kapı Modelleri

Birbirinden farklı birçok renk ve desen özelliğine sahip olan İzmit Kapı modelleri kabartma laminantla kaplı olan ürünler kahverengi, toprak, beyaz veya birden çok renkli seçenekleri ile tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. 180 derece görüş açısı bulunan dürbünler ile dışarıdan gelen ziyaretçileri kontrol edebilmek kolaylaşıyor.

Kasa ve kanat detayları statik boya ile boyanabilme opsiyonu olan ürünler monoblok kilit sistemi ile tam güvenlik özelliklerini ortaya koyuyor. Menteşe bölümleri güvenlik pimleri ile zenginleştirilen Kapılar emniyet kelepçesi ile daha emniyetli bir kullanıma imza atıyor.

Kapı Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Çift contalama sistemi olan Kapılar gürültü ve ses geçirmiyor. Ayrıca toz ve haşerelere karşı da etkin koruma sağlıyor. Kapı satın alırken güvenliğe öncelik verilmesi sonrasında model seçimi yapılması tavsiye ediliyor. Kapı modelleri ve fiyatları pek çok özelliğe bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Artan güvenlik özellikleri ile birlikte Kapı fiyatları da yükseliyor.

En sağlam malzemeli Kapılar bütçe dostu fiyatlarla izmit mağazamızda sizleri bekliyor.

Kapı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz.

Kapı alma kararını hayatınız boyunca bir ya da iki kere vereceksiniz. Bu yüzden çok iyi araştırma yapmalı, sizi uzun yıllar güvende hissettirecek bir Kapı almalısınız.

Size en yakın çilingire danışın. Kapıların teknik uzmanı çilingirlerdir ve sizi doğru Kapıyı alma konusunda yönlendirebilecek bilgi ve birikime sahiplerdir.

Kapınızı uzun yıllardır bu işle uğraşan, kurumsal bir yapılanmaya sahip imalatçı şirketlerden veya bu şirketlerin yetkili bayilerinden alın. Kapı aldığınız şirketin, satış sonrası tam ve sorunsuz destek verdiğinden emin olun. Merdivenaltı imalathanelerde yapılmış, ucuz Kapılar güvenliğinizi tehdit edebilir.

Alacağınız Kapıda, kapı ile kasa arasındaki boşluk 4-5 mm.’den fazla olmamalıdır. Boşluk daha fazla ise Kapının manivela ite açılması kolaylaşır. Bu küçük ayrıntının size büyük bir güvenlik sağlayacağını unutmayın.

Bir Kapıda kullanılan kilidin sağlam olması, kilidin oturacağı bölge de sağlamsa anlamlıdır. Örneğin temeli sağlam olmayan bir binanın, üzerine çıkılacak katlar ne kadar dayanıklı olursa olsun en ufak bir sarsıntıda yıkılma tehlikesi vardır. Kapının temeli, kilidin oturacağı bölgedir. Kilit için yeterince dayanıklı bir bölge sunamayan Kapılar, en sağlam kilit kullanılsa bile kolayca açılır.

Ayrıca; hırsızlığa karşı anahtarın girdiği bölgenin erişilmezliği sağlanmalıdır. Kapılarda bu bölgeyi koruyan bir rozet sistemi bulunur. Bu rozet sisteminin keski ile yerinden çıkarılmayacak sağlamlıkta olması gerekir. Her rozet sistemi bunu sağlayamaz, satın alacağınız firmadan bu rozet sistemi ile ilgili sizi tatmin edecek bilgi isteyin.

Tüm Kapıların güvenli olduğunu düşünmeyin, yüksek güvenlikli bir Kapı olmasını önemseyin.

Kapı menteşesi ayarlanabilir olmalıdır. Bu özelliğe sahip Kapılar, içinde bulundukları binanın her türlü esnemesine ve zeminin oturmasına karşı kolayca ayarlanarak, eski haline getirilir. Kaynaklı sabit menteşeli Kapılar bu özelliğe sahip değildir.

Alacağınız Kapının kapanma kalitesi, kapının gerçek kalitesini gösterir. Yıllarca kullanacağınız Kapınız, parmağınızın ucuyla bile itseniz kolayca ve sessizce kapanmalıdır. Kilit karşılama sisteminin kalitesi size bu kolaylığı sunar. Hem rahat edersiniz hem de daha güvende olursunuz.

Kapınızda çift contalama sistemi arayın. Bu sisteme sahip Kapılar sadece hırsızları değil; ses, sıcak, soğuk, toz ve haşeratları da içeri sokmaz. Size gerçekten mükemmel bir yalıtım sunarak rahatınızı sağlar.

Kapı beton dolgu ile monte edilmelidir. Beton dolgunun maliyeti poliüretan dolguya göre pahalıdır ve montajı zordur, ancak sunduğu güvenlik üst seviyededir. Betonla Kapı bütünleşir, böylece Kapı kasasının esnemesi engellenmiş olur. Satın alacağınız firmadan bu esneme ile ilgili sizi tatmin edecek bilgi isteyin.

Dış cephe ile doğrudan temas edecek bir Kapı alacaksanız, alüminyum ve cam kaplamalı olanları tercih edebilirsiniz. Alüminyum ve cam dış ortam için en uygun kaplama maddeleridir; yağmur, korozyon ve güneş ışınlarından etkilenmez. Ayrıca uzun ömürlüdür, estetik görünüşleriyle evinize prestij katar.

Göz zevkinizin veya modanın zamanla değişeceğini ya da aynı Kapıyı görmekten sıkılacağınızı düşünerek, alacağınız Kapının modüler olmasına özen gösterin. Modüler Kapıların dış kaplamaları dilediğiniz zaman değiştirilebilir, böylece Kapıyı komple değiştirmeden; evinize herhangi bir zarar vermeden görünüşünü farklılaştırabilirsiniz.

İyi bir Kapının evinize sadece güvenlik değil, aynı zamanda estetik, değer ve prestij katacağını unutmayın. Güvenliğin yanında görselliğin de önemli olduğu bir gerçektir. Evinizin ilk görünen yeri dış kapınızdır ve dış kapınızın görünümü karakteriniz hakkında ipuçları verir.

İzmit Kapı Fiyatları

Güncel fiyat listemiz için bizi arayabilir mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. İzmit Kapı kalitenin doğru adresi!

İzmit Kapı fiyat ve model kataloğumuz için lütfen telefon numaramızdan iletişime geçiniz.

İzmit Kapı hizmet bölgelerimiz

Kocaeli İzmit Kapı
Kocaeli Başiskele Kapı
Kocaeli Çayırova Kapı
Kocaeli Darıca Kapı
Kocaeli Derince Kapı
Kocaeli Dilovası Kapı
Kocaeli Gebze Kapı
Kocaeli Gölcük Kapı
Kocaeli Kandıra Kapı
Kocaeli Karamürsel Kapı
Kocaeli Kartepe Kapı
Kocaeli Körfez Kapı

Neden İzmit Kapı

İzmit Kapı olarak sizlere çok geniş bir ürün yelpazesi, kaliteli kapılar, mükemmel işçilik, uygun fiyat garantisi vermekteyiz.

0 532 624 39 47

KOCAELİ İZMİT ÇELİK KAPI

İzmit Çelik Kapı olarak Kocaeli'nin tüm ilçelerinde Çelik Kapı satış, montaj ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Günün her saatinde bizi arayıp bilgi alabilirsiniz

0532 624 39 47

error: Content is protected !!